Мени
Вашата кошничка

РАСПРСКУВАЧКИ МОП СО РЕЗЕРВОАР

 РАСПРСКУВАЧКИ МОП СО РЕЗЕРВОАР
РАСПРСКУВАЧКИ МОП СО РЕЗЕРВОАР
 • Необична технолошка комбинација 2 во 1: MOП + распрскувач на течности
 • Практичен и лесен за употреба –Чистење без користење кофа!
 • Совршен за чистење на секој вид на под, како и за полирање дрвени подови
 • Специјалната ткаенина за чистењ собира 50% повеќе нечистотија и прашина.
 • Иновативната конструкција на зглобовите се подесува за да дојде до тешко достапни места.
 • Подвижен држач во рачката го олеснува дозирањето на водата и детергентите од распрскувачот, MOП има кука која го олеснува складирањето.
 • Составувањето на сите делови е трајно.
 • Внимание! Не постои можност за одделување на рачката откако ќе се стави заедно.
 • Залиха: На залиха
 • Модел: MOP me spërkatës
 • Тежина: 0.00kg
1,670.00 ден.