Мени
Вашата кошничка

ШКАФЧЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПВЦ РАТАН СТИЛ 11007

ШКАФЧЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПВЦ РАТАН СТИЛ 11007

Наменето е за складирање и заштита на разни предмети во домаќинството. Погодно е за поставување на тераса, во лоѓија, купатило, двор, гаража и подрумски простории.
Префинетиот дизајн со ратан стил овозможува одлично вклопување во просторот.
Клик системот овозможува едноставно составување, без употреба на алат.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: KABINET PËR RUAJTJE 11007
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 65.00cm x 45.00cm x 88.00cm
  • SKU: 11007
4,300.00 ден.