Мени
Вашата кошничка

Сервис 1/24 6276

Сервис 1/24 6276

Сет чинии изработени од квалитетен порцелан на познатиот бренд Schafer. Вклучува 24 парчиња, 4 различни видови на чинии, за 6 особи.


  • Залиха: На залиха
  • Модел: Сервис 1/24 6276
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 6276
3,780.00 ден.
5,400.00 ден.