Мени
Вашата кошничка

Стаклена Здела 10076

Стаклена Здела 10076

Стаклена здела наменето за сервирање чоколади или, според најновите трендови, различни видови macaroons и слично. Уникатната форма и дава модерен изглед и придружено со убави шољи за кафе сигурно ќе го разубави вашиот простор. 

  • Залиха: На залиха
  • Модел: PJATË QELQI 10076
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 10.00cm x 10.00cm x 13.00cm
  • SKU: 10076
140.00 ден.