Мени
Вашата кошничка

СТАКЛЕНА ЗДЕЛА СО КАПАК 9404

СТАКЛЕНА ЗДЕЛА СО КАПАК 9404

Стаклена здела со капак наменета за сервирање. Малите детали низ изработката и даваат уникатен изглед  што сигурно ќе ги разубави вашите маси.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Pjatë Qelqi 9404
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 11.00cm x 11.00cm x 12.00cm
  • SKU: 9404
110.00 ден.