Мени
Вашата кошничка

Стаклена Здела Патисерие 11549

Стаклена Здела Патисерие 11549

Стаклена здела патисерие со капак наменето за сервирање чоколади или, според најновите трендови, различни видови macaroons и слично. Уникатната форма и дава модерен изглед и придружено со убави шољи за кафе сигурно ќе го разубави вашиот простор. 

  • Залиха: Нема на залиха
  • Модел: Стаклена Здела Патисерие 11549
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 8.00cm x 8.00cm x 16.00cm
  • SKU: 11549
270.00 ден.