Мени
Вашата кошничка

Здела срце 3/1 8138

Здела срце 3/1 8138

Здела на три спрата во форма на срце, издекорирана со импровизирани нежни перли на ивицата од тањирот. Со модерен и автентичен изглед, погодна за сите прослави. Димензии: голем тањир 27 cм должина и 23,5 cм ширина, среден тањир 25 cм должина и 19,5 cм ширина и мал тањир 20 cм должина и 15,5 cм ширина.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Pjatë Zemër 8138
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 8138
510.00 ден.