Мени
Вашата кошничка

Тава за панкек 28cm | 14822

Тава за панкек 28cm | 14822
 • Чист алуминиум (99,5%)
 • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
 • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
 • Со механизам на отстранување на држачот 
 • 28cm 
 • 7 форми 
 • Залиха: На залиха
 • Модел: Тава за панкек 28cm | 14822
 • Тежина: 0.00kg
 • Димензии: 28.00cm x 28.00cm x 2.00cm
 • SKU: 14822
450.00 ден.