Мени
Вашата кошничка

Тава срце 24cm | 14824

Тава срце 24cm | 14824
 • Чист алуминиум (99,5%)
 • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
 • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
 • Со механизам на отстранување на држачот 
 • 24cm 
 • 4 форми 
 • Залиха: На залиха
 • Модел: Тава срце 24cm | 14824
 • Тежина: 0.00kg
 • Димензии: 24.00cm x 24.00cm x 2.00cm
 • SKU: 14824
420.00 ден.