Мени
Вашата кошничка

Тава за вафли 26cm | 14825

Тава за вафли 26cm | 14825
 • Чист алуминиум (99,5%)
 • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
 • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
 • Со механизам на отстранување на држачот 
 • 26cm 
 • 5 форми 
 • Залиха: На залиха
 • Модел: Тава за вафли 26cm | 14825
 • Тежина: 0.00kg
 • Димензии: 26.00cm x 26.00cm x 2.00cm
 • SKU: 14825
450.00 ден.