Мени
Вашата кошничка

ФРЕД САД ЗА ПЕЧЕЊЕ 22X30 CM | 14831

ФРЕД САД ЗА ПЕЧЕЊЕ 22X30 CM | 14831
ФРЕД САД ЗА ПЕЧЕЊЕ 22X30 CM | 14831
  • Чист алуминиум (99,5%)
  • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
  • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
  • 22x30 cm  
  • Залиха: На залиха
  • Модел: ФРЕД САД ЗА ПЕЧЕЊЕ 22X30 CM | 14831
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 22.00cm x 30.00cm x 0.00cm
  • SKU: 14831
830.00 ден.