Мени
Вашата кошничка

Фред Сад за печење 25x35 cm | 14821

Фред Сад за печење 25x35 cm  | 14821
Фред Сад за печење 25x35 cm | 14821
  • Чист алуминиум (99,5%)
  • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
  • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
  • 25x35 cm  
  • Залиха: На залиха
  • Модел: Фред Сад за печење 25x35 cm | 14821
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 25.00cm x 35.00cm x 0.00cm
  • SKU: 14821
1,200.00 ден.