Мени
Вашата кошничка

СЕТ 1/7 ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ - Ц | 10839

СЕТ 1/7 ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ - Ц | 10839
НОВО
СЕТ 1/7 ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ - Ц | 10839
  •  Чист алуминиум (99,5%)
  • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
  • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
  • обвивка која е отпорна на топлина  од боросиликатно стакло
  • Залиха: На залиха
  • Модел: СЕТ 1/7 ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ - Ц | 10839
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 10839
3,990.00 ден.