Мени
Вашата кошничка

Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826

Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826
Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826
НОВО
Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826
Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826
Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826

  • Чист алуминиум (99,5%)
  • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
  • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
  • обвивка која е отпорна на топлина  од боросиликатно стакло
  • Залиха: На залиха
  • Модел: Фред Тенџере за помфрит 24 cm | 14826
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 14826
980.00 ден.