Мени
Вашата кошничка

ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ 26CM | 14830

ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ 26CM | 14830
НОВО
ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ 26CM | 14830
  •  Чист алуминиум (99,5%)
  • нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)
  • Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик
  • обвивка која е отпорна на топлина  од боросиликатно стакло
  • Залиха: На залиха
  • Модел: ТЕНЏЕРЕ ВИЛМА ГРАНИТ 26CM | 14830
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 14830
1,320.00 ден.