Мени
Вашата кошничка

АЛУМИНИУМСКИ САД 690 ml | 14725

АЛУМИНИУМСКИ САД 690 ml | 14725
  • Овој сад е направен од високо квалитетна алуминиумска фолија издржлива на температура.
  • Погоден за подгревање во микробранова печка.
  • ВОЛУМЕН: 690 ml
  • Залиха: На залиха
  • Модел: АЛУМИНИУМСКИ САД 690 ml | 14725
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 20.00cm x 12.00cm x 4.00cm
  • SKU: 14725
10.00 ден.