Мени
Вашата кошничка

КАМЕНА ЧИНИЈА 30X15 CM | 14101

КАМЕНА ЧИНИЈА 30X15 CM | 14101
  • Камена чинија за сервирање во правоаголна форма
  • Може да се користи за сервирање гриски, мезе, месо итн
  • Чинијата е изработена од камен материјал на темно сива боја со кристален ефект
  • Модерен и унактен модел кој ќе ги разубави вашите маси
  • Залиха: На залиха
  • Модел: PJATË GURI 30X15 CM | 14101
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 30.00cm x 15.00cm x 0.00cm
  • SKU: 14101
180.00 ден.