Мени
Вашата кошничка

Сервис 1/24 6257

Сервис 1/24 6257
Сервис 1/24 6257
-31 %
Сервис 1/24 6257
Сервис 1/24 6257
Сервис 1/24 6257
  • Сет чинии изработени од квалитетен порцелан на познатиот бренд Schafer
  • Вклучува 24 парчиња, 4 различни видови на чинии, за 6 особи
  • Залиха: На залиха
  • Модел: Servis 1/24 6257
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 6257
4,968.00 ден.
7,200.00 ден.