Мени
Вашата кошничка

Украс Дрво 11045

Украс Дрво 11045
Украс Дрво 11045
Украс Дрво 11045
Украс Дрво 11045
Украс Дрво 11045

Украс во форма на дрво, од метален материал комбиниран со алиминиум и постоље од мермер.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Dru Dekor 11045
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 36.00cm x 12.00cm x 0.00cm
1,920.00 ден.