Мени
Вашата кошничка

Сет 1/3 Стаклени Тегли Сино 6227

Сет 1/3 Стаклени Тегли Сино 6227

Сет 1/3 стаклени тегли со дизајн на сина боја. Можат да се користат за ставање на различни видови пасти и зачини.

Се состои од 3 тегли со различни големини: 800 ml, 600 ml, 300 ml.


  • Залиха: На залиха
  • Модел: Сет 1/3 Стаклени Тегли 6227
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 6227
250.00 ден.