Мени
Вашата кошничка

Стаклени чаши Penguen Пашабахче | 10055

Стаклени чаши Penguen Пашабахче | 10055

Сткалнеи чаши 200мл.

Турски производ со добар квалитет, изработени од квалитетно стакло.

Може да се перат и во машина за садови.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Стаклени чаши Penguen Пашабахче | 10055
  • Тежина: 0.00kg
  • SKU: 10055
350.00 ден.