Мени
Вашата кошничка

Мермер Послужавник Мало 12118

Мермер Послужавник Мало 12118
Мермер Послужавник Мало 12118
Мермер Послужавник Мало 12118
Мермер Послужавник Мало 12118
Мермер Послужавник Мало 12118

Уникатен послушавник со метални држачи на златна боја и со мермерен дизајн на површината.

Материал-метал.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Мермер Послужавник Мало 12118
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 27.00cm x 23.00cm x 7.00cm
  • SKU: 12118
1,240.00 ден.