Мени
Вашата кошничка

Мермерен Послужавник Големо 12119

Мермерен Послужавник Големо 12119
Мермерен Послужавник Големо 12119
Мермерен Послужавник Големо 12119
Мермерен Послужавник Големо 12119
Мермерен Послужавник Големо 12119

Уникатен послушавник со метални држачи на златна боја и со мермерен дизајн на површината.

Материал-метал.

  • Залиха: На залиха
  • Модел: Мермерен Послужавник Големо 12119
  • Тежина: 0.00kg
  • Димензии: 32.00cm x 25.00cm x 7.00cm
  • SKU: 12119
1,400.00 ден.