Мени
Вашата кошничка

coronet

Бренд: coronet
Свиткана четка за прав со метална телескопска рачка, во сива боја.Големина: 173 смИзработена од пластични и синтетички влакна.Идеална за хигиенско чистење.Важна алатка за прашина дома, канцеларии...
490.00 ден.
Бренд: coronet
Закачалка за вратоврскиметална сјајна закачалка со силиконски слој Големина: 20×18 цм.  За 21 врска...
120.00 ден.
Бренд: coronet
Закачалка за ремени-каишиметална сјајна со силиконски слој големина  13х19 цм..
120.00 ден.
Бренд: coronet
Машинка за чистење на сите видови на облека (за”упки”), практична за носење во чанта и за патување...
199.00 ден.
Бренд: coronet
Самолепливи подлошки за намештај, во округла и четвртаста форма, димензија Ф20мм...
120.00 ден.
Бренд: coronet
Самолепливи подлошки за намештај, во  четвртаста форма, димензија 28х28мм...
99.00 ден.
Прикажани 1 до 13 од 13 (1 Страни)