Мени
Вашата кошничка

YORK Полска

Бренд: YORK Полска
Магично абсорбентна крпа- апсорбира течности поефикасно од било кој друг сунѓернеобична издржливост благодарение на зајакнувањето внатре во ткаенинатаСовршено ги отстранува влакната, трошки и прашина од тапациротможе да се користи со детергенти или само натопена со водаЗа време на сушењето, станува ..
210.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Закачалки со клипови за закачување на детски алишта, по големина прилагодени да одговараат на помали алишта.Во атрактивни бои кои го прават детскиот простор живописен...
110.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Моп со практична четка на телескопска рачка која може да се исцеди благодарение на специјално дизајнираниот механизам на рачката – без валкање на рацетеПогоден е за чистење на сите видови подовисодржи посебен слој за чистење а  микрофибер делот за чистење може лесно да се извади од четка за да ..
1,200.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Боја: ПроsирноДимензија:  100х80х32 цмИсклучително силна и издржлива вакум кеса, опремена со двоен тесен зип. Може да се складира под кревет или да се стави во гардероба на полица, а обликот на кесата го олеснува вакумирањето на јоргани, перници, постелнина и облека. Отстранување..
299.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Димензија:  60х90 цмИсклучително силна и издржлива вакум кеса за повеќекратна употреба,опремена со двоен тесен зип.Постои посебно прицврстување за да се обесува облеката на закачалка во внатрешноста на торбата, а потоа целата торба може да се закачи во плакарот.Вакум кеса со вакумирани работи м..
290.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Димензија:  70х145 цмИсклучително силна и издржлива вакум кеса за повеќекратна употреба,опремена со двоен тесен зип. Постои посебно прицврстување за да се обесува облеката на закачалка во внатрешноста на торбата, а потоа целата торба може да се закачи во плакарот.Вакум кеса со вакумирани работи..
390.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Боја: Проsирно Димензија:  60х70х34 цм Исклучително силна и издржлива вакум кеса, опремена со двоен тесен зип. Може да се складира под кревет или да се стави во гардероба на полица, а обликот на кесата го олеснува вакумирањето на јоргани, перници, постелнина и облека. Отстранувањ..
190.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Димензија:  25х45 цмИсклучително силни и издржливи вакум кеси сет 2/1, опремени со двоен тесен зип, а по големина прилагодени на стандардни куфери.Воздух се пумпа со тркалање на кесата – не треба правосмукалка.Кесите се свиткуваат за заштеда на простор...
79.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Димензија:  35х55 цмИсклучително силни и издржливи вакум кеси сет 2/1, опремени со двоен тесен зип, а по големина прилагодени на стандардни куфери.Воздух се пумпа со тркалање на кесата – не треба правосмукалка.Кесите се свиткуваат за заштеда на простор...
150.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Метла со специјални гумени влакна совршена за отстранување на косата, крзно, прашина.Метлата, исто така, има бришач на вода, што ја прави неопходна кога се чистат сите истури на течности.Дополнително, гумената влакно не расфрлува прав во воздух.Во сетот вклучена телескопска рачка...
590.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Рефил за еуро моп со микро-влакна кои отстрануваат значителна нечистотија дури и без употреба на детергенти.Ефикасно ја “зграпчува” нечистотија и плакни се лесно,погоден за перење и полирање на сите видови подови.Комплетот содржи цврста рачка со дупка што овозможува да се обеси чепката на куката,скл..
190.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Многу издржлива, дрвена закачалкаИма посебен пресек за здолништа и џемпери и метална, ротирачка рачка- така што може да се закачи на секој агол.Стабилна закачалка дури и кога држи тешки, зимски палта и јакни.Еколошки продукт...
65.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Многу издржлива, дрвена закачалкаИма посебен пресек за здолништа и џемпери и метална, ротирачка рачка- така што може да се закачи на секој агол.Стабилна закачалка дури и кога држи тешки, зимски палта и јакни.Еколошки продукт...
190.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Закачалки пластични сет 5/1 со клипови за закачување на здолништа и џемпер исто така погодни за закачување на панталони...
99.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Закачалки пластични сет 5/1 со клипови за закачување на здолништа и џемпери, исто така погодни за закачување на панталони.Ротирачката кука значи дека закачалката може да се закачи на секој агол...
175.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Сет микрофибер крпи 2+1 ГРАТИС совршени за бришење и полирање, дури и без употреба на детергенти.Може да се користат влажни или суви, не оставаат траги и ефикасно отстрануваат прашина.Ткаенината на крпите е исто така идеална за чистење на прозорци, прозорци, огледала, очила...
160.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Микрофибер крпа совршена за бришење и полирање, овозможува екстра сјај и ефикасно ја отстранува нечистотија без трагиMоже да се користи за влажно или суво чистење, дури и без употреба на детергенти,особено практична за чистење на панели, прозорци, огледала, очила...
130.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Многу издржливи сет крпи изработени од ултра-тенки микрофибер филаменти кои отстрануваат маснотии, нечистотија и прашина поефикасно од традиционалните крпи.Наменети за чистење и миење на сите површини,за употреба на суво или влажно, без или минимално користење на детергент, со високи абсорборач..
210.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Микрофибер крпа УНО совршена за бришење и полирање, дури и без употреба на детергенти.Може да се користи влажно или суво, не остава траги и ефикасно ја отстранува прашината.Tкаенината е исто така идеална за чистење на прозорци, огледала, очила...
80.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Сунѓераста крпа сет 3/1 апсорбира до 13 пати поголема тежина,Брише како ткаенина, апсорбира како сунѓерСе користи влажна,се мие и се суши брзоНеопходна крпа за во кујната и во бањата..
75.00 ден.
Бренд: YORK Полска
СУНЃЕРАСТА КРПА 4+1 КРПА ГРАТИС , апсорбира поголема течност,  брише како ткаенина, апсорбира како сунѓерСе користи влажна,се мие и се суши брзоНеопходна крпа за во кујна и во бања..
100.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Памучен рефил се состои од многу квалитетни памучни жици,идеален е за миење плочки и ламинатни подови, ферманска површина, теракотаКонец произведен од исклучително издржлив материјал, може да се користи со хемикалии за домаќинство...
95.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Памучен рефил се состои од многу квалитетни памучни жици,идеален е за миење плочки и ламинатни подови, ферманска површина, теракотаКонец произведен од исклучително издржлив материјал, може да се користи со хемикалии за домаќинство...
150.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Силни и издржливи ракавици, идеални при изведување различни работи во близина на куќата и градината,ги штитат рацете од нечистотија и контакт со детергенти (на пример, растителни пестициди)..
50.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Mикро-влакна од рефилот отстрануваат значителна нечистотија дури и без употреба на детергенти,лесно се собира и потоа исплакнува нечистотија. Се користи за перење и полирање на сите видови подови.Идеален рефил за моп за чистење на паркет, ламинат и други дрвени подови...
199.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Посебен вид микрофибер отстранува силни дамки без употреба на детергенти,лесно собира, а потоа исплакнува нечистотија.За перење и полирање на сите видови подови, со специјална рамка за четка и армирана телескопска рачка за да стигнат до комплицирани места, на крајот на рачката има ротирачк..
260.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Совршен рефил за чистење на секој вид на подот, како и за полирање дрвени суперфази,микрофибер рефил отстранува нечистотија дури и без употреба на детергенти.Оваа специјална крпа за чистење собира 50% повеќе нечистотија и прашина од традиционалните крпи.Лесно фаќа нечистотија и потоа исплакнете го р..
270.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Сет од 4 рефили за ролер без напор собира мала нечистотија, коса, капут, полен.Погоден за освежување на облека, теписи, подни покривки и тапацир за автомобили.Лесен и удобен за употреба.Секоја  ролна има 20 парчиња лепило хартија, кои лесно се отстрануваат кога се искористаат.Вкупната должина н..
210.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Модерна ротирачка четка 360 степени - микрофибер четкаСетот содржи 1 дополнителна микрофибер четка и превиткана, телескопска, цврста рачка во комплет со  пространа и стабилна кофа.Чистење и замена на четка без да се допира. механизам “клик”Целиот сет е направен од цврста пластика и микрофи..
3,400.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Челичен чистач за чистење садови, тенџерињаОтстранува најтешка нечистотијаМногу издржливo..
19.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Бришач со рачка и резервоар3 во 1 ефект: прска, брши и собира водаСовршено распрскува детергент и истовремено ја брише водата од рамни површини, со што можат ефикасно да се измијат сите видови на прозорци и стакла...
180.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Траен сунѓер за чистење, покриен со слој на отпорна пластика која не ја изгребува исчистената површинаИдеално погоден за отстранување тешки дамки од тефлон и други деликатни површини, бидејќи неговата специјална површина не го отстранува тефлонскиот слој од садовите и не остава гребнатини на чисти п..
29.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Сет од 20 штипки во 4 убави, класични бои, со оптимална големина и издржливи, засилени со челичен клип.Наменети за внатрешна и надворешна употреба, не бојадисуваат облека...
65.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Сет од 20 дрвени штипки, еколошки – направени од дрво, со оптимална големина...
49.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Сет од 20 штипки во 4 убави, класични бои, со оптимална големина и издржливи, засилени со челичен клип.Наменети за внатрешна и надворешна употреба, не бојадисуваат облека...
70.00 ден.
Прикажани 1 до 36 од 36 (1 Страни)