Мени
Вашата кошничка

Devilla

Бренд: Devilla
капацитет на масло : 3,0L | Температурен опсег : 0-190`c | Тело од не'рѓосувачки челик | Отстранлив горниот капак од не'рѓосувачки челик | прилагодлива контрола на температурата | Секундарен термостат за безбедност од пожари | рачка што не се загрева | капак, корпа, резервоар што може да се пер..
2,390.00 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 Страни)