Мени
Вашата кошничка

Bosch

Бренд: Bosch
Термос во зелена боја декориран со зборови " Marci beacoup", внатрешниот дел на термосот е стаклен покриван со тврда пластика. Има капацитет од 250 мл. ..
210.00 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 Страни)