Мени
Вашата кошничка

Кујнски апарати

360° греење со голема циркулација на воздухот80-200 ° C висока температура се намалува, пржење без маслоФункција за тајминг од 0-30 минутиКапацитет: 3,2 л304 нерѓосувачки челик, материјал за храна без BPAСиликонски нелеплив слој, лесен за чистењеПосебен дел за пржење и корпа за пржењеАктивирана..
4,410.00 ден.
Бренд: Severin
одвоeна стаклена чинија со лесен истурач, 1L капацитет, погодна за кршење на мраз, лесна за чистење.Миксер и практичен сад за пијалоци (околу 6700 мл) сите во еден, високо квалитетен дизајн од не'рѓосувачки челик, моќен мотор.2 брзини и пулс, безбедноста прекинувач.Идеално за патувања, во канцелариј..
3,699.00 ден.
Бренд: Severin
Одвојна стаклена чинија со лесен истурач, капацитет од 1L, погодна за кршење на мраз, лесна за чистење.Дизајн со висок степен на нерѓосувачки челик, моќен мотор. 2 брзина и пулс, безбедносен прекинувач.Сечилото што може да се отстрани за лесно чистење, сечилото е од не'рѓосувачки челик...
2,699.00 ден.
Бренд: Metalac
Моќност (W): 1500 WДимензии (см): 40x42Напојување: 230V / 50HzДлабочина (см): 7Керамичка плоча за готвењеТермички изолирани рачкиКалено стаклено капаче со излез на пареаТермостат што се одвојува..
2,900.00 ден.
Бренд: Metalac
Моќност (W): 1500 WДимензии (см): 38x29Напојување: 230V / 50HzДлабочина (см): 7Керамичка плоча за готвењеТермички изолирани рачкиКалено стаклено капаче со излез на пареаТермостат што се одвојува..
3,300.00 ден.
Бренд: Metalac
Моќност: 250 W6 брзини 2+2 лажици за мешање и тесто 2 години гаранција  ..
1,190.00 ден.
Грил тостерМоќ: 1600 WГолемина на внатрешна плочка: 28 X 17 смИндикаторска светлина за моќ и подготовкаНЕ-лепливи плочкиКонтрола на температурата Се отвара од 105° до целосно отварање на 180°..
2,200.00 ден.
Во овој апарат за домаќинство Бауер, можете да направите топли сендвичи, храна за скара и леб за тост. Тостер на скара на Бауер има термостатска контрола, ребрастична плоча за скара со димензии 23х31 см. Плочите може да се отстранат и може да се перат. Рачките се термоизолирани, а мастните канализац..
2,360.00 ден.
Моќност: 1000wПрилагодлива контрола на температуратаНелеплива плоча лесна за чистењеКерамичка навлакаСветилка за вклучено и спремно за работКуќиште отпорно на топлинаДијаметар на плочата: 30смДодатоци: т-вилушка, дрвена шпатула..
1,799.00 ден.
Бренд: Severin
Апарат за палчинки со моќност од 1000W, кој поседува високо квалитетно пластично куќиште, non-stik обложена тава која приближно е во дијаметар од 30 cм. Апаратот има вградено променлив термостат и on/off свич,пилот светло и индикатор кога е подготвен за работа...
2,299.00 ден.
Мултифунксионален блендер 400WБрзо и едноставно: сецкање / мешање за овошје, зеленчук,  зачини, сирење / кашкавал, храна за бебињаПластичен сад - 500 мл4 Ножеви за сецкање од нерѓосувачки челик2 работни брзини (високо / ниско) / ергономско копчеЛесно за употреба и чистење/ без истекув..
1,650.00 ден.
Бренд: Metalac
Моќност (W): 1850 - 220Капацитет (l): 1,7Приказ за нивото на водатаФилтер што лесно се вади и миеРотација: 360 °Заштита од безводно работење5 нивоа на температура..
1,999.00 ден.
Бренд: alpina switzerland
Капацитет на контејнерот 1.5L2 контролер на брзинаМоќност: 400 WИздржливЕфикасно  Постигнете здрав начин на живот со тоа што ќе донесете SF-3008 - Сок од екстрактор, и започнете свеж почеток секое утро! Со овој соковник можете лесно да направите вкусни сокови.  Уживајте во здравите сокови ..
2,680.00 ден.
Електричен блендер со доволна моќност за мелење на овошје, зеленчук, месо итн.Функционира со притискање на горниот дел Може да се извадат сите делови за миење, освен главниот дел (машинско тело) Може да се направи сладолед, различни сосови од зеленчук, мелено месо, каша за вашите најмили и..
850.00 ден.
Моќност: 2000WKапацитет: 2 L индикативна ламбаавтоматско исклучувањеиндикатор за нивото на водатафилтер што се отстранува и се миезаштитен со нерѓосувачки материјалгрејач од челик360° безжична база..
440.00 ден.
Овој електричен бокал на марката Бауер има моќност од 2200 W и волумен од 1,2 l. Котелот има скриен грејач од не'рѓосувачки челик и термостатска контрола. Електричниот котел на Бауер има прекинувач за вклучување / исклучување, термички осигурувач, филтер за вода и безжична база на уреди. Кетлер има ..
1,020.00 ден.
Бренд: Metalac
Моќност (W): 800Волумен (l): 0,5Напојување: 220V-240V / 50-60HzЗаштита од безводно работењеКопче за вклучување и исклучувањеТелото од не'рѓосувачки челикПогоден за истурање со лева и десна ракаМатеријал: метал / пластика2 години гаранција  ..
1,300.00 ден.
Бренд: Metalac
Моќност (W): 800Волумен  (L): 0,5 Напојување: 220V-240V / 50-60HzРотација 360 °Заштита од безводно работењеКонтролен индикаторКопче за вклучување и исклучувањеОдвојна плоча за греењеТелото од не'рѓосувачки челикМатеријал: метал / пластика2 години гаранција ..
1,600.00 ден.
Грејна плоча со рамен нелеплив коатинГолемина на површината за пржење: 36,5 x 26 смНежно прилагодување на температуратаОтстранлив контролер со кабел за напојувањеРачки изолирани со топлинаСад за капење со мастиБезбедносен прекинувачМоќност: 1350-1500..
2,479.00 ден.
Материјал: нерѓосувачки челик.Капацитет: 250mlМоќност 1000WФреквенција: 50/60HzНапон: 220V-240VДодатоци: Светлосно копче за уклучување и исклучување.Мулти-функција: Покрај подготовката на кафе, може да се користи и за загревање млеко, чај итн...
510.00 ден.
Материјал:  нерѓосувачки челик.Капацитет: 500mlМоќност 800WФреквенција: 50/60HzНапон: 220V-240VМоже да биде опремен со конвертор на приклучокМулти-функција: Покрај подготовката на кафе, може да се користи и за загревање млеко, чај итн...
1,410.00 ден.
Апарат за правење кафе и чај Максимален капацитет: 500 мл, 5 мали чаши 1000 WДвојно место за истурање / употреба со десната и левата ракаБезбедносен систем за исклучување во случај да снема вода Безжична употреба / 360 ° ротацијаЕлемент за греење од нерѓосувачки челик..
970.00 ден.
Моќност (W): 2000 Напојување: 220V, 50 / 60Hz9 нивоа на прилагодување на моќностТемпература : 60-240 ° Контроли на допирLED дисплејТајмер 3 ч..
3,650.00 ден.
Бренд: Severin
автоматско исклучувањевртежен филтер со држач на филтер за одвојување 1 x 4 со не капе вентилwattage: прибл. 800 Wкапацитет: за 10 чашитранспарентен резервоар за вода со ознаки на нивото на водатаплочата за готвење..
1,699.00 ден.
Супер тенок дизајнLCD Screen 44x20 mmСтаклена површинаКонтрола на допирКапацитет: 5кг..
499.00 ден.
Бренд: Sigma
Механичка вага за кујна изработена од квалитетен нерѓосувачки челикМатеријал: нерѓосувачки челик / пластикаКапацитет (кг): 5..
690.00 ден.
НЕЗАВИСНА КОНТРОЛА НА ТОПЛИНА И ФОНТАНА - Може да ја контролирате топлината и моторот на фонтаната одделно за да можете да го одржувате чоколадото топло и течно дури и ако фонтаната не работи.ТРИСТЕПЕНА ФОНТАНА ЗА ЧОКОЛАДО - Изработено од не'рѓосувачки челик и сместено во цврста пластична кутија, ов..
890.00 ден.
Бренд: alpina switzerland
Миксер со 5 брзиниРачниот миксер може да се отстрани од садот и да се користи посебно Капацитет на садот: 2лКопче за отстранување на маталките Додатоци: 2 маталки за шлаг / 2 маталки за мешање на тесто Моќност: 200w..
2,100.00 ден.
Мешалка со чинија за мешање За подготовка: nescafe / капучино / млеко се тресат / здрави пијалоци / храна за бебињаВолумен на контејнерот 450мл2 брзини на работаЛесен за употреба, чистење и одржувањеМоќност 100WГермански производ ..
1,260.00 ден.
Тостер со внатрешност во форма на вафла Моќност: 350 W Упатство за употреба во самата кутија ..
750.00 ден.
Бренд: Devilla
капацитет на масло : 3,0L | Температурен опсег : 0-190`c | Тело од не'рѓосувачки челик | Отстранлив горниот капак од не'рѓосувачки челик | прилагодлива контрола на температурата | Секундарен термостат за безбедност од пожари | рачка што не се загрева | капак, корпа, резервоар што може да се пер..
2,390.00 ден.
Прикажани 1 до 48 од 48 (1 Страни)