Мени
Вашата кошничка

Апарати за домаќинство

Електрични ножици за сечење текстил Сечењето се одвива прецизно во повеќе правци Функсионира на ON / OFF Користи една батерија ..
450.00 ден.
Mini машина за шиењеСо две контролни брзиниСо двојни навоиИма светлоКонецот, иглата и другите додатни делови се сместени во машината, подготвен за употребаСо педала за лесна контрола на машинатаРаботи на струја / наизменична струја. Може да функционира со 4 АА батерии или адаптер за наизменична стр..
1,350.00 ден.
Функсионира безжично и на полнењеЕдинечно полнење трае до 60 минутиПродолжен држач од 50 cm, кој ја прави четката 1 метар долг. Четката може да се употребува и без продолжен држач со должина 50 cm3 четки за бришење и адаптер..
890.00 ден.
Подвижен овлажнител и ароматизатор на воздух Стерилизација и дезинфакција на вашата просторија Навлажнување со висока ефикасностУниверзален дизајн на тркалаМоже да се стават различни мириси и дезинфектанти Време на полнење: 3hВреме на работа: 120 min Капацитет" 3.7V/1200 mAhФункц..
1,200.00 ден.
Моќен и долготраен мотор од 2000W (максимална моќностКапацитет за вакумирање - 2000mm H₂OКапацитет на проток на воздух 45l /secКапацитет на транспарентен резарвоар за вода 1,2л со индикатор за нивото на водата360° ротациони тркала за лесно движење Главни делови: црево, четка за мебел, четка за ..
4,200.00 ден.
Моќност: 100WКапацитет на батерија: 4500mahРаботен напон: 12VВреме за полнење: 3hКарактеристики: преносна, LED светлоДодатни делови: продолжено црево, вшмукувачка четка, полнач, филтер Упатство за употреба во самата кутија ..
750.00 ден.
Лесно решение за чистење на прашина секаде Влакната со електростатско полнење привлекуваат и заробуваат прашина што го прави совршено средство за чистење вентилатори за таванот, мини ролетни прашина, прашина на коса на миленичиња, чистач на пајажина и чистач за первазЗа разлика од чистач микроф..
450.00 ден.
Светлина против комарци Висината е пожелно да не биде повеќе од 1,5 метри за подобар ефектМоќност: 15WЗаштеда на енергијаДобра светлина, добар квалитетДолготраен ..
75.00 ден.
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 Страни)