Мени
Вашата кошничка

Канти

Канта за отпадоци ПВЦ со педала, префинет дизајн со избор на капаци во 3 бои за одлично вклопување во дворот во 3 бои : сина, зелена и жолта.Димензија 55,5х50х90h, 110л.Изборот на бои овозможува селективно складирање на отпадоци; дополнително, вклучен е додаток кој овозможува поставување до 3 вреќи ..
2,890.00 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 Страни)