Мени
Вашата кошничка

Држачи и закачалки

Бренд: YORK Полска
Закачалки со клипови за закачување на детски алишта, по големина прилагодени да одговараат на помали алишта.Во атрактивни бои кои го прават детскиот простор живописен...
99.00 ден. 110.00 ден.
Бренд: MSV-France
Состав: алуминВисина на држачот: 60 cm Се става на држачот за завеси Упатства на самата кутија ..
265.50 ден. 295.00 ден.
Бренд: MSV-France
Состав: алуминДолжина: 70 cm - може да се продолжи до 120 cm Не се заштрафува Држи силноУпатства на самата кутија ..
269.10 ден. 299.00 ден.
Бренд: MSV-France
Состав: алуминДолжина: 140 cm - може да се продолжи до 260 cm Не се заштрафува Држи силноУпатства на самата кутија ..
459.00 ден. 510.00 ден.
Материјал: нерѓосувачки челикМожност за продолжување на горниот дел  за дополнително место за закачување Димензии: 75-145cm × 42cm × 85-150cm..
1,215.00 ден. 1,350.00 ден.
Материјал: нерѓосувачки челикМожност за продолжување на горниот дел до 160 cm за дополнително место за закачување ..
855.00 ден. 950.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Многу издржлива, дрвена закачалкаИма посебен пресек за здолништа и џемпери и метална, ротирачка рачка- така што може да се закачи на секој агол.Стабилна закачалка дури и кога држи тешки, зимски палта и јакни.Еколошки продукт...
58.50 ден. 65.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Многу издржлива, дрвена закачалкаИма посебен пресек за здолништа и џемпери и метална, ротирачка рачка- така што може да се закачи на секој агол.Стабилна закачалка дури и кога држи тешки, зимски палта и јакни.Еколошки продукт...
171.00 ден. 190.00 ден.
Бренд: coronet
Закачалка за вратоврскиметална сјајна закачалка со силиконски слој Големина: 20×18 цм.  За 21 врска...
108.00 ден. 120.00 ден.
Бренд: coronet
Закачалка за ремени-каишиметална сјајна со силиконски слој големина  13х19 цм..
85.50 ден. 95.00 ден.
Бренд: MSV-France
Материјал: INOX Може да се заштрафува или да са залепи на sид заради силниот лепак  ..
576.00 ден. 640.00 ден.
Бренд: MSV-France
Материјал: INOX Може да се заштрафува или да са залепи на sид заради силниот лепак  ..
539.10 ден. 599.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Закачалки пластични сет 5/1 со клипови за закачување на здолништа и џемпер исто така погодни за закачување на панталони...
89.10 ден. 99.00 ден.
Бренд: YORK Полска
Закачалки пластични сет 5/1 со клипови за закачување на здолништа и џемпери, исто така погодни за закачување на панталони.Ротирачката кука значи дека закачалката може да се закачи на секој агол...
157.50 ден. 175.00 ден.
Сушара 1/2 | 5619 Сушара 1/2 | 5619
НОВО -10 %
Бренд: Metaltex
Се заштрафува, сите делови се во самиот пакет капацитет на една жица: 5м, вкупно: 10мИдеално за заштеда на вашиот простор Материјал: Пластика ..
567.00 ден. 630.00 ден.
Прикажани 1 до 33 од 33 (1 Страни)