Мени
Вашата кошничка

Сушари и даски за пеглање

Бренд: Perilla
Способност за ротирање на 180 степени околу центаротФункција за фиксирање sид ,Може да се расклопи и состави повторно по потреба3,3 м капацитет за закачување на алиштаСостав: Метал и пластика Во пакетот има упатство за инсталација...
680.00 ден.
Даска за пеглање 120х40Повеќе нивоа на  прилагодување до висина 95 смИма држач за парна станица, отпорност на топлина, материјал ултралесен и силно елоксиранАлуминиумска конструкција 60 × 38 mm, систем за сигурносно заклучување, 100% памучна покривкаПроизводство: Colombo Италија ..
5,200.00 ден.
Даска за пеглање 110х32 цм4 нивоа на подесување до висина  92цм100% памучна покривкаОдложувалиште за пегла од поцинкувана жицаВо повеќе дезени..
1,200.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Даска за пеглање со 10 позиции на подесување до висина 95 см. Држач за парни станици со силиконски влошки, ногари со дијаметар од 22 mm,  максимална стабилност, 100% памучна покривка.Во повеќе дезени Даската содржи гратис платно со PARIS дизајн Производство: Colombo Италија ..
2,400.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Горната табла за пеглање има димензија 70х32 cm Преклопени нозе.100% памучна обвивка.Безбедносно заклучување - кога е отворено.Цврсти пластични ногарки против лизгање...
890.00 ден.
 Пропуслив на пареа  Удобно пеглање со лим од железоУбаво пакување со транспарентна пластика ткаенина отпорна на топлинаПроизводител: Турција / Perilla ..
990.00 ден.
 Пропуслив на пареа  Удобно пеглање со лим од железоУбаво пакување со транспарентна пластика ткаенина отпорна на топлинаПроизводител: Турција / Perilla ..
1,490.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
10 позиции на подесување до висина 95 смЗасилен остаток од железо со силиконски влошки, армирана преграда за перење, ногари со дијаметар од 22 mm, покривка од памук со 100%Повеќе дезени Производство: Colombo Италија..
2,500.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Горната табла за пеглање има димензија 53х13 cm Цврсти и стабилни ногарки 100% памучна обвивка.Безбедносно заклучување - кога е отворено...
595.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Даска за пеглање 120х40 цм10 позици на подесување до висина 95 цм Држач за парна станица со силиконски влошки, армирана преграда за перење, ногарки со дијаметар 28 mm,наменета за максимална стабилност, 100% покритие од памукПроизводство: Colombo Италија ..
4,200.00 ден.
Бренд: Metaltex
Се заштрафува, сите делови се во самиот пакет капацитет на една жица: 5м, вкупно: 10мИдеално за заштеда на вашиот простор Материјал: Пластика ..
630.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Кула сушара 30м на тркалца. Силен пластичен механизам прилагодлив  за мултифункционални поставки, “лесни транспортни” тркала, добро се вклопува во туш кабини, страничните делови поседуваат механизам на преклопување со тоа и дава можност да се потпира на sид. ..
1,850.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Кула сушара 40м на тркалца. Силен пластичен механизам прилагодлив  за мултифункционални поставки, “лесни транспортни” тркала, добро се вклопува во туш кабини, страничните делови поседуваат механизам на преклопување со тоа и дава можност да се потпира на sид. ..
2,150.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Алоксирана алуминиумска решетка: анти-рѓаИдеална за балкон со 18м жица за сушењеЦврсти пластични држачи прилагодливи на две големини..
1,140.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Анодизиран алуминиумска сушара за алишта со 4 крилја30м простор за сушењеНерѓосувачки челик, лесен и здравПроизведено во ИталијаКапацитет на алишта: 14 kg ..
2,500.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Лакирани челични жициНерѓосувачки челик идеална за кадаКапацитет : 6мКапацитет на алишта: 3kg ..
750.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Алоксирана алуминиумска решетка: анти-рѓаИдеална за балкон или радијатор со 5м жица за сушењеПластични држачи прилагодливи на две големини: 3 - 51x34x2,5 и 5 - 61х42х2,5 cm ..
770.00 ден.
Бренд: COLOMBO Italy
Сушара за алишта со нерѓосувачка жица за сушење10м и 8кг капацитет за сушење алиштаВисока стабилностСо тркалца што овозможуваат лесно движење на сушарата при полнење ..
2,700.00 ден.
СУШАРА ЗА АЛИШТА НА СКЛОПУВАЊЕЛЕСНА И КОМПАКТНА ЗА УПОТРЕБАЦВРСТА И ИЗДРЖЛИВА ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБАДИМЕНЗИИ НА ПАКЕТОТ: 180 X 55 X 93 СМТЕЖИНА 2,55 КГБОЈА: СРЕБРЕНА..
555.00 ден.
Прикажани 1 до 26 од 26 (1 Страни)