Мени
Вашата кошничка

Прибор за готвење

Иновативен модел за правење коцки мраз Држи до 120 коцки мраз со уникатен дизајн Внатрешниот дел од модлата служи за да ги обликува и замрзнува коцките од мраз. внатрешниот цилиндер ги чува истите.Служи за заштеда на простор во вашиот замрзнувач Ги задржува коцките свежи и без мирис заради силниот ..
199.00 ден.
Бренд: Metalac
Нелеплив калап идеален за печење.Рамномерно ја дистрибуира температурата.Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.Лесен за употреба и одржување.Не исечете ја храната директно во садот...
369.00 ден.
Бренд: Metalac
Нелеплив калап идеален за печење.Рамномерно ја дистрибуира температурата.Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.Лесен за употреба и одржување.Не исечете ја храната директно во садот...
419.00 ден.
Бренд: Metalac
Нелеплив калап идеален за печење.Рамномерно ја дистрибуира температурата.Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.Лесен за употреба и одржување.Не исечете ја храната директно во садот...
290.00 ден.
Бренд: Metalac
Круг нелеплив калап идеален за печење разни десерти.Рамномерно ја дистрибуира температурата.Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.Лесен за употреба и одржување.Не исечете ја храната директно во садот...
330.00 ден.
Бренд: Metalac
Круг нелеплив калап идеален за печење разни десерти.Рамномерно ја дистрибуира температурата.Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.Лесен за употреба и одржување.Не исечете ја храната директно во садот...
360.00 ден.
Бренд: Metalac
Нелеплив калап идеален за печење во форма на срце.Рамномерно ја дистрибуира температурата.Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.Лесен за употреба и одржување.Не исечете ја храната директно во садот...
450.00 ден.
Безбедно за миење во машина за садовиАнтибактеријален материјал Даска за сецкање месо, овошје, зеленчук и другоИздржлива за чукање на месото ..
90.00 ден.
Диспанзер за еднакво формирање на вашите палачинки Материјал: Пластика ..
350.00 ден.
Сет 6 парчиња Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за правење различни видови колачи ..
120.00 ден.
Калап за печење круг 1/3Голем- дијаметар 28цмСреден- дијаметар 26цмМал- дијаметар 24цм..
330.00 ден.
Куглов со 3 формиСрцето- дијаметар 24цмКруг- дијаметар 26цмКоцка- дијаметар 28цм..
450.00 ден.
специјално техничко обложување на титаниум внатре и надвор.отпорен на гребење и нелепливо Благодарение на алуминиумското леано нелепливо обложување, колачите можат лесно да се одделат од калапот и да го одржуваат својот прв изглед Гранит материјал ..
690.00 ден.
дијаметар од 24 см и 850 грамаспецијално техничко обложување на титаниум внатре и надвор.отпорен на гребење и нелепливо Благодарение на алуминиумското леано нелепливо обложување, колачите можат лесно да се одделат од калапот и да го одржуваат својот прв изглед Гранит материјал ..
750.00 ден.
Сет 3 парчиња со различни големини во форма на рака Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во различни големини..
85.00 ден.
Сет 3 парчиња со различни големини Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во форма на нога ..
85.00 ден.
Сет 5 парчиња со различни големини во форма на sвезда Материјал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во форма на sвезди ..
65.00 ден.
Сет 5 парчиња со различни големини во форма на срцеМатеријал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во различни големини..
65.00 ден.
Сет 2 парчиња во форма на mickey mouse и кругМатеријал: не'рѓосувачки челикПрактично за сечење колачи во форма на mickey mouse и круг Може да се користи за пржење јајца ..
60.00 ден.
Димензии:  h 4,5 cm  Ø 20 cm , h 4,5 cm  Ø 15 cm, h 4,5 cm  Ø 10 cmНерѓосувачки челикСет 1/3..
260.00 ден.
Мрежа за готвење зеленчук и друга храна За сите оние кои сакаат да се хранат здраво, има мрежа за готвење на пареа, од исклучителен дизајн, изработена од не'рѓосувачки челик, прилагодливаМоже да се прошири за да одговара на различни големини на шерпаГотвење на пареа на кратко значи - помалку масноти..
220.00 ден.
Даска со отворен дел на средина на ставање на различни форми на ренде Голем сад со механизам на отварање и затварање Додатни делови: 5 вида на ренде, 2 ножици, 1 лупалка, 1 рачен држач, голем сад со механизам Материјал: Пластика ..
600.00 ден.
Оклагија за брзо и ефикасно формирање на кифли Материјал: Пластика ..
190.00 ден.
6 цевки за тесто 12 различни форми за формирање колачиња Удобна ергономска рачка со активиран мек зафат..
390.00 ден.
Прилагодлив калап за сечење торта во тираголна форма Материјал: Пластика Не се употребува во машина за садови ..
140.00 ден.
Ренде со подвижен сад за цедење има 5 додатни рендиња јо различни формиима прчен држач што се става во зеленчукот за да нема потреба да се земе со рацевнатрешната цедалка и надворешниот сад се одвојуваат за лесно цедење на водата без да паѓа храната што е внатре..
450.00 ден.
Ренде со подвижен сад за цедење има 7 додатни рендиња јо различни формиима прчен држач што се става во зеленчукот за да нема потреба да се земе со рацевнатрешната цедалка и надворешниот сад се одвојуваат за лесно цедење на водата без да паѓа храната што е внатре..
380.00 ден.
Пластичен сад за правење крофни Овозможува правење на брза и иста  форма и големина на крофните Лесна за чистење и употреба ..
140.00 ден.
Сад за давање форма на вашите палачинки Нелеплив материјал Безбедна за во рерна ..
450.00 ден.
Ножици од не'рѓосувачки челик со пречник во средина за полесно отстранување на сечените парчињаСече 12 парчиња погодни за сите типови дињиРачки што не лизгат совршен за сечење на лубеница, диња и ананас..
330.00 ден.
Силиконска црвена четка и жолта шпатула, со димензии 21см должина 5см ширина и 24см должина и 5см ширина...
65.00 ден.
Брзо и лесно правење на американски палачинки Нелеплива силиконска модла Се прават 4 палачинки во иста форма Овозможува вртење на палачинките без правење нередОдговара за повеќе големини на тавиИстотака може да се користи за пржење на јајца  ..
130.00 ден.
Силиконски калап со стаклена подлогаОтпорни на висока температура Силиконскиот калап и стаклената подлога се наменети за печење Силиконскиот калап се отстранува и стаклената подлога се користи за сервирање на истото ..
440.00 ден.
Сетот се состои од 5 пластични  форми на sвезда, школка, линии, панделка и круг силиконска кеса за повеќекратна употреба..
270.00 ден.
Прикажани 1 до 78 од 78 (1 Страни)