Мени
Вашата кошничка

Чајници

Стаклен чајник комбиниран со метал. Внатре има проcтор каде што се става екстрактот од чај и се полни со топла вода...
420.00 ден.
состав: нерѓосувачки челикСвирка при зовриена вода Капацитет: 3L ..
450.00 ден.
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 Страни)