Мени
Вашата кошничка

Тава за печење

Бренд: Pyrex
Округла керамичка здела за печење (2л) од француско производсто на брендот Pyrex. Зделата може да се користи како сад за печење или сервирање.Направена е од природна високо квалитетна керамика. Погодна за користење во рерна, за складирање во фрижидер,може да се пере во машина за садови,може да се ко..
530.00 ден.
Метален нелеплив сад за печење со можност за одвојување на надворешниот дел погоден за торти од производсто на брендот Pyrex. Димензии 28 cm дијаметар.Матерјал од карбон челик,покриен со нелеплив слој,нелизгави рачки.Може да се користи до 230°C .Може да се мие во машина за садови...
470.00 ден.
Калап за печење мафини,нелеплив ,со димензии 36x27, висина 4 cм. За 24 парчиња...
350.00 ден.
Модли за мафини за 12 парчиња. Може да се мие во машина за садови,отпорно на гребаници.Димензии: 35cm должина 27 ширина...
370.00 ден.
Изработено од висококвалитетен Инокс 18/10 * Безвременски дизајн * Извонредни перформанси * Лесно одржување * Издржливост Производител Братство Инокс Охрид, со димензии 42х36 cm, 7.5 cm висина ..
1,680.00 ден.
Емајлирана правоаголна тава за печење во црна боја, со димензии: 38x30 cm и висина 7 cm...
340.00 ден.
Бренд: Metalac
Литража (л): 3Материјал: емајлСо капакБоја: црнаОдржување: Рачно и машинско перење*Емајлиран пекач со капак и метални рачки е наменета за печење на сите видови месо и зеленчук во рерна. Долниот дел на садот е конструиран со дно изработено од неколку елипсовидни жлебови и испакнати страни. Жлебовите ..
1,279.00 ден.
Бренд: Metalac
Материјал: емајлСо капакБоја: црнаОдржување: Рачно и машинско перење*Емајлиран пекач со капак и метални рачки е наменета за печење на сите видови месо и зеленчук во рерна. Долниот дел на садот е конструиран со дно изработено од неколку елипсовидни жлебови и испакнати страни. Жлебовите имаат функција..
2,020.00 ден.
Бренд: Luminarc
Модерен дизајн со концепт од рерна на маса Мултифунксионален - може да се користи за печење и за сервирање Безбедно за користење во рерна, миркорерна, машина за садови и ладилник -40 Degrees to 250 DegreesМатеријал: екстгра лесен опал материјал ..
450.00 ден.
Бренд: Papilla
Чист алуминиум (99,5%)нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик22x30 cm  ..
830.00 ден.
Бренд: Papilla
Чист алуминиум (99,5%)нелеплив надворешен и внатрешен слој (тефлонски)Додатоци: 100% бакелит или нерѓосувачки челик25x35 cm  ..
1,200.00 ден.
Прикажани 1 до 19 од 19 (1 Страни)