Мени
Вашата кошничка

Поединечни шољи

Керамична шоља за кафе со керамичен капак и лажица. Може да се користи за топли и ладни пијалоци. ..
199.00 ден.
Шољата има копче која го активира процесот на мешање Функсионира со две мали батерии Погодна за топли и ладни пијалоци Капацитет; 380 ml ..
300.00 ден.
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 Страни)