Preset Color

85978 TROY

Висечки модел со три ламби Димензии: висина 1100 мм, ширина 105 мм и тежина 2.749 кг. Карактеристики: грло E27, максимална моќност 3 x 60W, погодно за A ++ - E. Изработена од челик, сатенски никел и опал стакло. Технички информации: водена заштита IP20.
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
€58,28
€49,54
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи