Preset Color

Чинија сина

Пластична чинија во сина боја на брендот Sterkplast Романска пластика со димензии 20х3 цм
Производител: Sterkplast
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
$0.45
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија