Preset Color

Чинија за маслинки

Керамичка чинија за маслинки Димензии 31х5 цм, висина 2 цм
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
$1.52
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија