Preset Color

Хризантема лила

Букет мини во нежни розе и лила нијанси со седум цветови. Димензии: 31 цм висина
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
€1,77

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи