Preset Color

Сталак за колачи проѕирен

Сталак за колачи во проѕирна боја, изработена од пластика. Димензии: 25 цм дијамет и 10 цм висина.
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
$1.70

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи