Preset Color

Саксија сина 9 cm

Пластична саксија во сина боја, со димензии 13 cm висина, 9 cm дијаметар
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
$0.27
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија