Preset Color

Саксија мрежа бела 1

Саксија во бела боја која на самата пластика има уникатен дизајн кој наликува на мрежа, а создава уникатен изглед. Димензии: 11,5 цм дијаметар и 13 цм висина.
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
45,00 ден
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи