Preset Color

Полица круг

Уникатно изработена полица за на ѕид, од три дрвени полици и метален обрач во форма на круг. Димензии: 50 цм дијаметар на обрачот, 50 должина и 17 цм ширина (голема полица-во средина), 32 цм должина и 17 цм ширина на двете мали полици.
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
€15,30
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи