Preset Color

Полица баклава

Уникатно изработена полица за на ѕид, од три дрвени полици и метален обрач во форма на баклава. Димензии: 50 цм висина на обрачот, 50 должина и 17 цм ширина (голема полица-во средина), 32 цм должина и 17 цм ширина на двете мали полици.
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
$15.93
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи