Preset Color

Керамичка здела

Керамичка здела погодна за сервирање маслинки Димензии 13,5х8 цм, висина 3цм
Достапност : На залиха
$0.81
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи