Preset Color

Здела срце

Керамичка декоративна здела со форма на срце,во крем боја наменета за грицки. Димензии: 10 цм дијаметар и 3,5 цм висина
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
45,00 ден
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија