Preset Color

Држач - цедалка за прибор

Стаклен држач со пластична цедалка за прибор со димензии 15 цм дијаметар и 13 цм висина
Производител: Eminem
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
€2,24
€1,59

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија