Preset Color

Држач за мафини

Керамичка здела на постоње, наменета за мафини, која изгледа декоративно и модерно. Димензии: 10,5 цм дијаметар и 5,5 цм висина
Достапност : Нема на залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
55,00 ден
Оди во кошничка

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија