Preset Color

Две закачалки

Две инокс закачалки од француско производство на брендот MSV. Димензии 6х6х2,5 цм
Производител: MSV
Достапност : На залиха
Датум на испорака: 1-2 дена
$2.42

Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Поврзани производи